Tadını Beğenmediği İçin Garsonun Başından Aşağı Şampanya Döken Demet Akalın Türkiye’nin Gündeminde

0 74

Tadını beğenmediği için garsonun başından aşağı şampanya döken Demet Akalın sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Her söylediğiyle gündem olan Akalın’a tepkiler büyüdü. Yaşananların ardından gelen tepkiler üzerine hastanelik olduğunu söyleyen Demet Akalın yeni açıklamasıyla dikkat çekti.

Türkiye’de pop müziğin kraliçesi olarak bilinen ve geniş kitlelere sahip olan Demet Akalın yaptığı her hareketle gündem oluyor. Genellikle yaz aylarında birçok konser veren Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da sahne aldı.

Şarkısını söylediği sırada kendisine gönderilen şampanyayı beğenmeyen akalın önce dolu kadehi garsonun başından aşağı döktü ardından “resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek garsona sitemde bulundu. Konserdeki dinleyicilerin paylaştığı bu görüntüler sosyal medyada büyük bir tepki topladı.

Faruk K.’dan Gelen Çarpıcı Açıklama

Faruk K. ‘Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörün içerisinde bize öncelik tanıyan en önemli sanatçıların başında gelen Demet Akalın ile birlikte yaşadığımız durum tamamen esprili amaçlı durumdur. Linç girişimini doğru bulmuyorum.’ ifadelerini kullandı.

GARSON DEĞİL İŞLETME MÜDÜRÜ

Başından aşağı şampanya dökülen kişinin garson değil, işletme müdürü Murat Yaşar olduğu söyleniyor. Murat Yaşar da, Demet Akalın’ı savundu.

demetk-garson-kuytukose

Demet Akalın’la çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan garson, durumdan memnun olduğunu dile getirdi:

Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp bircok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır.

Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır.

Hastanelik Olduğunu Söyleyen Demet Akalın’dan Gelen Açıklama

Akalın görüntüler için Ben şampanya paralarını diğer solistler gibi cebime indirmiyorum. Sezonluk kazancımın bir gününü mekândaki emekçilere bırakıyorum dedi. Gazino kültürünü Hülya Avşar’ın annesi Emral Avşar’dan öğrendim diyen Akalın O gece personel şefinin kendisi dök diye bana ısrarda bulundu. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekide. Şimdi mi battı birilerine? Zaten artık takmıyorum böyle şeyleri ifadesini kullandı.

demet-akalin

Norm Ender’den Akalın’a “Çaptan Düşmüş, Popçu”

Demet Akalın’a bir tepki de ünlü rapçi Norm Ender’den geldi. Gelen içeceği beğenmediğini söyleyen Norm Ender, getiren kişiye “Kafandan aşağı dökeyim mi?” diye sordu. Ardından şaka yaptığını dile getiren ünlü isim, “Sahnede asla böyle bir şey yapmadım, yapmam da. Bunu ancak çaptan düşmüş, modası geçmiş, sakil bir popçu yapar arkadaşlar” dedi.

Demet Akalın’a Norm Ender’in “Çaptan Düşmüş Popçu” Yorumu Soruldu

Okan’ı Zor Tuttuk, Çok Sinirlendi

Demet Akalın, Kuruçeşme Açıkhava konseri öncesi gazetecilerin soruları yanıtladı. Norm Ender’in kendisi için yaptığı “çaptan düşmüş popçu” yorumunun Okan Kurt’u fazlasıyla kızdırdığını söyleyen Akalın, “Okan’ı evde zor tuttuk çok sinirlendi. Bu tarz konuşamaz” dedi.

demetveokan-kuytukose

“Demet hatasının bedelini gözyaşlarıyla ödedi” Demet Akalın’ı konserde yalnız bırakmayan Sinan Akçıl da Norm Ender’in sözlerine, “Demet Akalın’a ‘çapsız popçu’ diyorsa, o da magazinle gündeme gelmek için bu hareketleri yapmayacak. Bu hareketler de çok çaplı hareketler değil. Demet bir hata yapmıştır, bunun bedelini de gözyaşlarıyla ödemiştir” diye yanıt verdi.

Müjde Ar Sessiz Kalamadı

Mujde-Ar-demete-öfkelendi-kuytukose


Görüntülerin yayılmasının ardından Twitter’da gündem olan Demet Akalın’a tepkiler çığ gibi büyürken Müjde Ar da sessiz kalamadı. Videoyu izledikten sonra Twitter’da paylaşım yapan Ar, “Sanatçı var, sanatçı var… Hiç kusura bakma Demet Akalın. İnsanlar ekmek parası için çalışıyorlar, rezil olmak için değil. Sonuçta sen de orada ekmek parası için varsın. Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu? Bu yüzden videoyu paylaşmayacağım. İzlemez olaydım. Ben utandım resmen” sözcüklerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.