League of Legends (LOL), Wild Rift ek ismiyle mobil cihazlara ve konsollara geliyor! | Kuytu Köşe - Sosyal İçerik Köşesi

League of Legends (LOL), Wild Rift ek ismiyle mobil cihazlara ve konsollara geliyor!


Yıllardır en çok oynanan oyunlar arasında yer alan, MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) Oyun denildimi ilk akla gelen RIOT Games yapımı oyun League of Legends (LOL), Android, iOS ve konsollara geliyor. Hayranlarını heyecanlandıran bu gelişmede en çok merak edilen ise oyun birebir PC versiyonu ile aynı mı olacak?

Mobil cihazlarda ve konsollarda yer alacak olan gelmiş geçmiş en popüler çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası (MOBA) oyunu olan League of Legends (LOL), PC sürümü ile hemen hemen aynı oyun tarzını kullanacak.

PC sürümünden farkı ne olacak?

Oyun tamamen sıfırdan inşa edildi. Modeller, oyun sistemi, animasyonlar ve bir çok bileşen yenilendi. Mobil platform ve konsollar için özel olarak tasarlandı ve geliştirildi.

Artık her yerde, bilgisayarınızdan uzakta dahi League of Legends (LOL) heyecanı yanınızda olacak. Mobil ve konsol platformları için tasarlanan League of Legends (LOL)'de 5'e 5 haritada takımınla mücadeleye atılmak için PC ihtiyacın yok. Wild Rift takımınla mobilde ve konsolda mücadele vakti.
Lux gibi tanıdık yüzlerle heyecan artık mobil ve konsolda yaşanacak...

Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Çok yakında ülkemizde de yer alacak olan League of Legends (LOL) için ön kayıtlar başladı. Hemen ön kaydını yaptır ve gelmiş geçmiş en popüler, efsane MOBA oyununun mobil platformunda yerini al...

Hemen ön kayıt yaptır !  • iOS Ön Kayıt (App Store - Çok yakında)

Sistem Gereksinimleri: 

Android:
  • 1,5 GB RAM, 
  • Qualcomm Snapdragon 410 işlemci,
  • Adreno 306 GPU
iOS:
  • iPhone 6 ve üstü

Oyunun Tanıtım Videosu:Yorum Gönderme

0 Yorumlar