Epic Games bu haftaki ücretsiz oyununu yayınladı: "Overcooked" | Kuytu Köşe - Sosyal İçerik Köşesi

Epic Games bu haftaki ücretsiz oyununu yayınladı: "Overcooked"


Epic Games bu haftaki ücretsiz oyununu yayınladı.

GTA 5, Civilization IV, Borderlands Handsome gibi oyunları ücretsiz dağıtarak çılgınlıklar yapan Epic Games bu haftaki oyunu ile biraz beklentilerin altında kalmış olsada 39 TL fiyatı olan 7 Ağustos 2018 yılında piyasaya çıkan "Overcooked" adlı oyunu ücretsiz yaptı.

Keyifli bir restaurant yönetme oyunu olan Overcooked'ın Steam fiyatı an için 39 TL. Oyuna Epic Games'den sahip olmanız için;


  1. Oyunun ücretsiz indirme sayfasına buraya tıklayarak gidelim.
  2. YÜKLE butonuna basalım.
  3. Epic Games hesabımıza giriş yapalım. (Hesabımız yoksa Kayıt Ol diyerek üye olmamız gerekiyor)
  4. SİPARİŞ VER butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz sahip olmak için siparişimizi oluşturalım.
  5. Daha sonra Epic Games Launcher'ı bilgisayarımıza kurarak kütüphanemizden dilediğimiz zaman oyunumuzu indirebilir, bilgisayarımıza kurabiliriz.
Epic Games üzerinden ücretsiz olarak almış olduğumuz Overcooked oyunu, Epic Games kütüphanemizde ömür boyu bize ait olarak kalacak. Dilediğimiz zaman Epic Games hesabımız üzerinden indirip, oynayabiliriz.


Overcooked Sistem Gereksinimleri:
Minimum

İşletim Sistemi
Windows 7 (32 bit)
Daha Sonra Belirlenecek
İşlemci
Çift Çekirdek 2.4GHz
Daha Sonra Belirlenecek
Bellek
2 GB RAM
Daha Sonra Belirlenecek
Ekran
GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 veya üstü
Daha Sonra Belirlenecek
Depolama
750 MB kullanılabilir alan
Daha Sonra Belirlenecek
DirectX ve Ses Kartı
DirectX Sürüm 11 ve Direct X Uyumlu Ses Kartı
Daha Sonra Belirlenecek
Ses Kartı
DirectX Uyumlu Ses Kartı
Daha Sonra Belirlenecek
Ek Notlar
Oyun Kumandası Önerilir
Oyun Kumandası Önerilir
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Basitleştirilmiş Çince, Japonca


Overcooked oyunu 11 Haziran Saat 18:00'a kadar ücretsiz olacak ! 


Overcooked Oyunu nedir, nasıl bir oyundur?Çılgın İşbirliğiyle Yemek Pişirme Aksiyonu! 

Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin. Bu çılgın mutfakta hataya pek yer yok ve sonuçları riskli!

Soğan Krallığı tehlikede ve yalnızca en yetenekli pişirme ile kurtulabilir. Overcooked oyununda oyuncular, her yere hastalık yayan antik yemeği fethetme yeteneğine sahip usta şefler haline gelmek için çeşitli zalim ve sıra dışı mutfaklarda görevlerini tamamlamalı.

İş birliğine dayalı veya rekabetçi yarış modlarında tek olarak ya da dört oyuncuya kadar klasik kaotik ortak oyunu oynayın. En etkin ve son kalan ekip olmak üzere bir dizi farklı yemek pişirip birlikte çalışmanız gerekiyor!

BİR MUTFAK GÖREVİ 

Soğan Krallığı, keşfetmeniz için zalim ve sıra dışı mutfaklarla dolu zengin bir dünyadır. Epik bir serüvene katılın ve iş birliği ve koordinasyon becerilerinizi son sınırlarına kadar itecek zorlayıcı ve tuhaf mutfaklar dizisinde mücadele edin. Her seviye, siz ve ekibiniz için üstesinden gelinecek yeni zorluklar getiriyor ve bir korsan gemisinde yolunuzu bulmanız, hız yapan kamyonlar arasında gidip gelmeniz, yüzen bir buzda yemek pişirmeniz veya hummalı bir yeraltı dünyasının kanallarında yemek servisi yapmanız gerekiyor ve her seviye, en cesur şeflerin bile azmini test ediyor.

BASİT KONTROLLER/DERİN ZORLUK

Overcooked'u onamayı öğrenmek çok kolay ve herkes eğlenceye katılabilir. Ancak, işler zorlaştığında iletişim kurabilen ve eylemlerini koordine edebilen bir ekip bulduğunuzda, süper şeflerden oluşan iyi yağlanmış bir ekip zirveye çıkacaktır!

FARKI OYUN ŞEKİLLERİ 

İster kızarmış yerel iş birliği ekibi isterse sotelenmiş tek oyuncu olarak oynayın, oyunu oynadıkça yeni seviyeleri, yeni karakterleri ve hatta ekiplerin mutfakta rafadan kafaya mücadele edecekleri yeni rekabetçi zorluk seviyeleri açacaksınız.

Ne şekilde oynarsanız oynayın, hararete dayanabileceğinizi düşünüyorsanız mutfağa girmeye hazır olun!

Yorum Gönderme

0 Yorumlar