Neden Kamp Alanları Tercih Edilmeli ?


Yoğun bir yıl geçiren her insanın dinlenmek en doğal hakkıdır. Yıl boyunca o mesai, bu mesai derken aralıksız çalışmak insanın hem ruhunu hem bünyesini fazlasıyla yoruyor. Bu yorgunluğu atmanın yollarını aramaya başlıyoruz. Tatil yapmak her insanın hakkı. Yorgunluğu atmanın en iyi yolu, güzel bir yerde, güzel bir tatildir...
Sezonluk uygun fiyata otel bulamayan insanlar veya dolu rezervasyon ile karşılaşanlar alternatif arayışlarına düşer bazen. Kamp Alanları bunun içini en uygun mekanlardır.

Neden Kamp Alanları tercih ediliyor?

1-Yıl boyunca yeterince duyduğumuz trafik sesi ve insan kalabalığından bunalıyoruz zaten. Sessiz ve sakin bir mekan arıyoruz. Bu arayışa en iyi yerler Kamp Alanlarıdır.
2-Otel fiyatlarının pahalılığı ve otellerin bulunduğu konumlardaki tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacağımız ürünlerin yüksek maliyetli olmasından dolayı alternatif tercih edilen yerler Kamp Alanlarıdır..
3-Yazın her sıcağında serinlik arıyoruz. Hem serin hem de tertemiz, oksijenin ve doğanın bol olduğu mekanlar, bir yandan ruhumuzu temizlerken bir yandan da beden yorgunluğumuzu alır. Bu mekanlara en uygun yerler Kamp Alanlarıdır..
4-Şehirde doğal ürün bulmanız ve sağlıklı beslenmeniz neredeyse zordur, doğal ürünlerde malesefki organik kelimesi altında yüksek maliyetlere satılıyor. Hem uygun fiyata doğal yiyecekler yiyecebileceğimiz ve hemde doğasının eşsizliği ile sağlıklı bir tatil yapabileceğimiz mekanlarda Kamp Alanlarıdır..
5-Macera tutkunuysak ve yürümeye seviyorsak, doğayla da iççeyiz demektir. Sırtımızda bir çanta, ayağımızda spor ayakkabımız ile akciğerlerimizi temiz hava ile doldurmayı ve kalbimize gereken değeri vermeyi severiz. Macera tutku isek ve yürümeyi bol oksijenli doğada yapmayı seviyorsak tercihimiz Kamp Alanlarıdır..
6-Bazen çılgınca şeyler yapmak isteriz. Bunun başında çadır konaklaması gelir. Bir çadırımız vardır ve onunla her yere giderek rahat bir şekilde konaklayabiliriz. Hem güzel yerler görme imkanımız hemde ücreti en az miktara indirerek konaklama imkanımız doğar. Ancak bunun en büyük dezavantajı elektrik, giyeceklerin yıkanması, gıda ve lavoba gibi ihtiyaçlarımızı karşılama zorluğudur. Ayrıca birde güvende olup olmadığınızdan emin olmanız gerekir. Bu gibi ihtiyaçlarımızı sorunsuz ve çok az bir ücretle karşılayabileceğimiz, güvenli mekanlarda Kamp Alanlarıdır, genelde çadırımızı bu alanlara kurmak en mantıklısı ve sağlıklısıdır..

Maddeler halinde Kamp Alanları neden tercih ediliyor anlattım. Özetlemek gerekirse, Şehir yaşamından uzak, trafiksiz, oksijenin bol olduğu, doğal yaşamın tadını alabileceğimiz, organik beslenip, ağustos böceklerinin sesi ve ağaçların dansıyla kulaklarımızın ve ciğerlerinizin huzurla dolacağı, yeşilliğin bol olduğu doğayla iç içe bir tatildir, Kamp.

Maki bitki örtüsü ile doğanın bol olduğu yerdir, Akdeniz Bölgesi. Biz Kampçıların en çok tercihleri arasındadır. Çünkü Kamp alanlarında dahi denize en uzak mesafe ortalama 1 km'dir ki bu sadece 10 dklık yürüme mesafe demektir. Sizlere Muğla'nın Fethiye ilçesinde tüm bu anlattıklarıma ve maddelerime uyan eşsiz Sığla Ağaçlarının olduğu, yazın her sıcağında o eşsiz serinliğini koruyan, elektrik, çamaşır yıkama, lavabo, organik besin vb sorunların ortadan kalktığı ekonomik bir mekan tavsiye edeceğim. Üstelik isterseniz çadırınız ile gelip konaklayabiliyorsunuz, istersenizde Bungalov Evler'den kiralama şansı sunuyorlar. Evet kampçıların asla hayır diyemeyeceği ve %100 memnun kalacağı yer SIĞLA KAMP. Altta gereken ulaşım adreslerini veriyorum. Tercihleriniz arasında rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Asla pişman olmazsınız.

Sığla Kamp

Yanıklar, Sığla Kamp, Yiğit Sokak No.25, 48300 Fethiye/Muğla

Yol Tarifi Al

Websitesi;

Sosyal Medya Hesabı;

İrtibat Telefonu;

0552 462 43 42

  • Sizde yorum bölümüne daha önce tercih edipte memnun kaldığınız yada memnun kalmadığınız Kamp Alanlarını yazabilirsiniz...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

12 Adımda Yeni Bir Sen Olmaya Var Mısın?

Günlük hayatta kullanmamız gereken kelimeler...

Eski Türkiye'de Yaşadığım Bazı Rezillikler